Collection: Produce

113 products
  • Yukon Potato Fresh 1/lb
    Regular price
    $5.74
    Sale price
    $5.74
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Squash Fresh 1/lb
    Regular price
    $2.11
    Sale price
    $2.11
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Corn Whole Fresh 1/each
    Regular price
    $2.86
    Sale price
    $2.86
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Onions Fresh 1/lb
    Regular price
    $1.24
    Sale price
    $1.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Onions Fresh 1/lb
    Regular price
    $1.24
    Sale price
    $1.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon Whole Fresh 1ct
    Regular price
    $8.75
    Sale price
    $8.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Red Delicious Wash 88ct 1/lb
    Regular price
    $1.24
    Sale price
    $1.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Red Delicious 125ct 1/lb
    Regular price
    $1.10
    Sale price
    $1.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Granny Smith Wash 1/lb
    Regular price
    $2.24
    Sale price
    $2.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vidalia Onions Fresh
    Regular price
    from $1.89
    Sale price
    from $1.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turnip Fresh 1/each
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Potato 1/lb
    Regular price
    $1.61
    Sale price
    $1.61
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spaghetti Squash 1/each
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shallots Fresh 1/lb
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Serrano Peppers Fresh 1/lb
    Regular price
    $6.24
    Sale price
    $6.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seedless Watermelon 1/each
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Romaine Lettuce 1/each
    Regular price
    $2.86
    Sale price
    $2.86
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roma Tomato Fresh 1/each
    Regular price
    $1.74
    Sale price
    $1.74
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Onions 1/each
    Regular price
    $1.24
    Sale price
    $1.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Bell Pepper Fresh 1/each
    Regular price
    $2.36
    Sale price
    $2.36
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Russet Fresh 5lb
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Baking Large 10lb
    Regular price
    $6.86
    Sale price
    $6.86
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato B-Red 3lb bag
    Regular price
    $6.25
    Sale price
    $6.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plum Fresh 1/pound
    Regular price
    $3.74
    Sale price
    $3.74
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plantains 1/each
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple Fresh 1/each
    Regular price
    $3.74
    Sale price
    $3.74
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepper Jalapeno Fresh 1/pound
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepper Poblano 1/pound
    Regular price
    $3.74
    Sale price
    $3.74
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepper Poblano 1/pound
    Regular price
    $3.74
    Sale price
    $3.74
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peaches Fresh 1/pound
    Regular price
    $3.11
    Sale price
    $3.11
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Parsley Fresh 1/bunch
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Papaya Fresh 1/pound
    Regular price
    $1.61
    Sale price
    $1.61
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out